Trénink intuice 4.12. - 6.12.

Omezující strachy a podlomená sebedůvěra nás limitují v přirozené komunikaci, nastavení zdravých hranic a prožívání harmonických vztahů s lidmi i zvířátky. Trénink dělá mistra a ve spojení je síla.

 

Pobyt na našem rodinném statku u Humpolce - Komorovice 26, trvá vždy od pátku 18:00 hodin do neděle 16:00 hodin.
Kompletní strava je vegetariánská, zahrnuje 2 snídaně, 2 obědy a 2 večeře včetně nápojů - bylinkové čaje, domácí limonády. Ubytování v apartmánkách s vybavenou kuchyňkou. 


Program:

V pátek metodou Theta Healing  pročistíme tělo i mysl od stresu a doplníme tělu energii. Skrze PSYCH-K nahrajeme podpůrná přesvědčení: "Důvěřuji a správně rozumím své intuici a dovoluji si toto vedení. Otvírám svůj přirozený potenciál a talenty. Opouštím matrici strachu a propojuji do bezpečí a do souladu s přírodními a vesmírnými zákony "
V sobotu dopoledne ve skupince, ve dvojici a s jednotlivými zvířátky plníme úkoly na prohloubení intuice.
Navíc odpoledne harmonizujeme přírodní živly v nás. Učíme se, jak žít každodennost v souladu s vesmírným řádem, který jediný má pro nás vyšší smysl. Seznámíme se, jak rychle a účinně praktikovat psychickou zdravotní hygienu pro sebe i svého domácího mazlíčka. Skenujeme vnitřním zrakem koně, trénujeme vizualizaci energetického pole zvířecí bytosti.
Ve skupince zjišťujeme zdravotní stav vybraného koně, hromadně čistíme a posíláme energii.
V neděli dopoledne projížďka na koni v propojení s koníkem i se zavřenýma očima a bez sedla. Nový přístup v důvěře, respektu, klidu a harmonii k sobě i ke zvířeti. Jedná se o zcela jiný prožitek se svolením a poděkováním koňské kamarádce Pampelišce. Odpoledne trénink intuice a přirozené komunikace dále zkoušíme i na dálku, bez osobního kontaktu se zvířátkem. Skrze PSYCH-K vztahový balanc s partnerem, s kterým chci prohloubit a vylepšit vztahy (možno i se svým zvířátkem).
Theta Healing předáme recepturu na každodenní komunikaci intuitivním způsobem.
Květová esence a kamenná tinktura na posílení důvěry a intuice jsou při příjezdu jako přírodní dárek pro každého.
S sebou:
Sezonní oblečení,něco teplejšího na venkovní pobyt. Lépe nepromokavé boty i bundu s kapucou. Celoroční koupání v našem rybníku Dolinka, možno přibalit i plavky. 

Celé naše místo disponuje génius loci - duch místa, který podporuje propojení s přírodou a uvědomění, že jsme všichni jedním celkem. Věřím, že se vždy sejdou správní lidé a kvalita převýší kvantitu. Preferujeme skupinky do 10 osob. Inspirace a radost z přirozeného propojování do rovnováhy se sebou, zvířátky a celou přírodou je záměrem. 

Záloha při závazné rezervaci víkendu 2 500 Kč na účet 115-3462440207/0100.                              Doplatek 2 500 Kč po příjezdu.  

Pojďme společně tvořit Život Radosti. Přidej se, bez váhání, jsi srdečně vítán.

Olga 605 245 946 

info@abecedaradosti.cz

www.agro-klub.cz 

www.vhledyvedomi.cz

K vizuálnímu členění textu slouží obrázkové sekce

Kromě nadpisů vám s členěním textu na správných místech pomohou i obrázkové sekce. Jednotlivé odstavce vašeho článku oddělte obrázky, které vhodně doplní obsah.

You can also use blockquote formatting to quote some wise words.

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni.